Вход    Форум    Поиск    FAQ

Список форумов » Архив форума
 Страница 1 из 1 [ 1 сообщение ] Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Пересчет пенсии военным пенсионерам
 Сообщение Добавлено: 06 июл 2011, 08:35 

Зарегистрирован: 11 фев 2011, 23:44
Сообщения: 14
Откуда: Харьков
Вам – військовим пенсіонерам з числа викладачів, науковців та посадових осіб військових навчаних (наукових) закладів Міністерства оборони вже перерахували пенсію з 01.08.2008 року?

Відповідно до Схеми розмірів окладів за основними типовими посадами військовослужбовців із числа науково-педагогічного (педагогічного) складу військових навчальних закладів Збройних Сил України (військових підрозділів вищих навчальних закладів України) яка затверджена наказом Міністра оборони України від 28.07.2008 року № 377 "Про затвердження схем розмірів посадових окладів військовослужбовців військових навчальних закладів (військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів України) і наукових установ Збройних Сил України" з 28.07.2008 року збільшені посадови оклади військовослужбовців військових навчальних та наукових закладів.
Міністерство оборони України повідомило Пенсійний фонд України про необхідність перерахунку пенсій у зв’язку з набуттям чинності наказу Міноборони від 28.07.08 № 377. Алє Пенсійний Фонд України посилаючись на підзаконні акти відмовляе в перерахунку пенсій віськовим пенсіонерам з числа військовослужбовців військових навчальних (наукових) закладів. Ми допомогаемо в судовому порядку такий перерахунок зробити. Законні підстави для такого перерахунку на нашу думку є. Нашу думку розділяють и суди м. Харкова. З нашою допомогою отримано богато позитвних судових рішень з данного питання.

На скільки збільшені посадові оклади викладачів ВВНЗ?

Посадові оклади збільшені не однаково. Так, посадовий оклад ст. викладача збильшений на 250 гривень (становить 1450 гривень проти 1200 гривень ранійше).
На скільки збільшуеться пенсія?

Пенсії з врахуванням підвищення посадового окладу збільшуеться на 330…580 гривень в залежності від вислуги років, наукового ступеню та ін.
Чи є позитивні рішення апелляційних судів по таких справах?

Так, в не тільки в судах першої інстанції, алє і в апеляційних судах України склалась судова практика прийняття позитивних рішень по аналогічним справам.

тел.: 050 40 10 766, 096 422 80 82


Вернуться к началу 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
 
 Страница 1 из 1 [ 1 сообщение ] 
Список форумов » Архив форума


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей

 
 

 
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
cron
Русская поддержка phpBB